navod-na-grafiku

Grafika a Vy

Chcete si pripraviť grafiku sami?

Je trochu komplikované pripraviť súbor na tlač, zvlášť ak ste to predtým ešte nerobili, je mnoho vecí, ktoré by ste mali vedieť a ovládať. Pripravili sme pre vás návod „urobím si grafiku“, ktorý by ste si mali prečítať predtým než začnete navrhovať.
Aj keď ste ostrieľaný profesionál a ste zvyknutý dodávať súbory na tlač, i tak si prečítajte náš návod – náš proces môže byť iný než na aký ste zvyknutý.
Pre všetkých, ktorí si grafiku pripravujú sami ponúkame službu „kontrola pred tlačou“, kde prekontrolujeme všetky objekty. Tým myslíme, že nekontrolujeme gramatiku ani Váš dizajn, ale vlastnosti grafických objektov aby boli vytlačené tak ako ich vidíte. Kontrola pred tlačou je vykonávaná iba na zdrojových grafikách (nie pdf). Informujte sa o verzii programu. Kontrola je vykonaná do 24 hodín od prijatia súboru. Na prípadné chyby Vás upozorníme. Opravu si môžete previesť sami alebo za poplatok urobíme my.
V prípade, ak si zadávate tlač s vašou grafikou a nevyužijete našu kontrolu pred tlačou, riskujete a my neručíme za požadovaný výsledok.
Jediné čo kontrolujeme na dodaných grafikách je veľkosť stránky a chýbajúce objekty / písma.

Kontaktný formulár grafika

3 + 11 =